PwodwiSpesifikasyon:
| Rated vòltaj | AC85-277V |
| Pouvwa | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W oswa pouvwa Customized |
| Ki ap dirije Kalite | SMD2835 |
| Rapò koulè | 2700K -6500K, spectre konplè oswa spectre Customized |
| Kalite tib | T5/T8/T10/T12 |
| Materyèl | Pwofil aliminyòm + kouvèti PC klè |
| Longè | 0.6m / 0.9m / 1.2m / 1.5m / 1.8m / 2.4mor longè Customized |
| Garanti | 3 ane / 5 ane |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Pwodwi Deskripsyon

Karakteristik:
Tib dirije sa a gen yon konsepsyon solid ki asire durability, ki pèmèt ou diminye depans ki asosye ak ranplasman ak antretyen.
18w 1200mm T8 Tib Poultry Light asire enstalasyon fasil epi li konpatib ak enstalasyon estanda T8, fè li yon adisyon valab nan operasyon agrikilti bèt volay ou.


Itilizasyon

18w 1200mm T8 Tib Poultry Light se ideyal pou yon seri anviwònman agrikilti bèt volay, ki gen ladan kay pou griyaj, kay kouch, kouve ak etablisman pou grandi-. Ofri siperyè ekleraj pou bèt volay ou ka lakòz pi bon pousantaj konvèsyon manje, pi ba nivo estrès, ak ogmante pwodiktivite an jeneral.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.
Nou menm tou nou bay solisyon ekleraj pwofesyonèl ak lòt sèvis entegre. BENWEI ensiste sou filozofi "bon jan kalite premye" nan travay ak kliyan li yo, kliyan nou yo kouvri Ewòp, Amerik, Azi, Ostrali, Lafrik di sid ak lòt peyi yo, te okipe yon pozisyon dirijan nan mache a ekleraj ak te genyen konfyans nan kliyan yo.

