
Karakteristik pwodwi:
1. PCB ak yon lajè 1.14.5mm.
2.SMD2835 chips ak 110, 130, ak 160 LM / W pwodiksyon.
3. Depans antretyen yo siyifikativman diminye epi ballast pa nesesè.
4. 0-10V Dimmale ak Triac Dali.
5. Enstalasyon rapid ak fasil.
6. 50,000 èdtan nan lavi pwolonje.
PwodwiEspesifik
| Non pwodwi yo | limyè enfrawouj pou poussins |
| Puissance | 10/12/14/18/20/22/23/25W |
| Longè | 60cm/90cm/120cm/150cm Aksepte personnalisation |
| Koulè | 3000k-6000k |
| Ki ap dirije Chip | SMD 2835 ki ap dirije Chips, Epistar |
| Pa gen Flicker | Flicker-gratis |
| Dimmable | 0-10V dimmable, Dali dimmable, Triac dimmable |
| CRI | RA95 oswa RA90 |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| To IP | IP67 ki enpèmeyab |
| PF | 0.95 |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Prekosyon:
1. Asire w ke vòltaj la antre nan ranje AC 85-265V paske limyè enfrawouj pou poussins pral domaje nan pi wo vòltaj;
2. Kenbe men ou lwen nenpòt metal andedan tib la dirije; fè sa ka byen danjere.
3. Anvan ou sèvi ak limyè enfrawouj yo pou ti poul, tcheke kondisyon li yo;
4. Tcheke tanperati k ap travay la; yon tanperati ki wo ap limite lavi.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske li posib pou enprime logo mwen an sou limyè enfrawouj pou poussins?
Wi. Tanpri ban nou yon avi alekri epi sèvi ak echantiyon nou an pou konfime konsepsyon an anvan nou kòmanse fabrikasyon.
2. Èske ou ofri yon garanti ak pwodwi ou yo?
Wi, nou ofri yon garanti de ane sou tout atik nou yo.
3. Èske nou ka toujou jwenn èd si nou deja gen yon pozisyon mache solid?
Nan lòd pou nou revize bezwen mache ou a avèk ou epi rekòmande pi bon kou a nan aksyon, tanpri ban nou yon deskripsyon detaye sou li.
4. Èske ou abitye ak OEM oswa ODM?
Wi, nou gen anpil gwo ka e nou te travay di sou ekleraj pandan plizyè ane. Nou ta fyè pou nou aji kòm founisè ofisyèl ou paske nou kapab fè sa.
