
Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof IP65, apwopriye pou itilizasyon andedan kay la ak deyò.
Senp enstale, enèji-efikas, ak zanmitay anviwònman an.
3. Yon lavi 50,000 èdtan elimine nesesite pou relamping.
4. Fidèl: Ekselan ak yon 5-Garanti Manifakti ane, CE, ak Apwobasyon RoHS.
PwodwiEspesifik
| Non pwodwi | chick brooder ekleraj |
| Longè | 600mm (2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm (5Ft) |
| Watts | 10W 18W 25W |
| CRI | >90 |
| Lumens Efikasite | 140lm/w160lm/w |
| Tanperati Koulè | 3000k, 4000k, 5000k 6000k |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre 180 degre 270 degre |
| IP Klas | IP65 ki enpèmeyab |
| Tanperati travay | -20-55 degre |
| Materyèl | Aliminyòm plis PC |
| Kouvri | Kouvèti klè/Kouvri lakte ki disponib |
| Garanti | 5 ane garanti |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Prekosyon:
1. Asire w ke vòltaj la antre se ant AC 85-265V paske pi wo vòltaj pral domaje ekleraj chick brooder.
2. Evite manyen nenpòt metal ki nan tib la dirije ak men ou; fè sa ka byen danjere.
3. Enspekte ekleraj chick brooder anvan ou sèvi ak yo.
4. Tcheke tanperati k ap travay la paske yon wo ap diminye lavi li.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Tanpri ban m 'yon echantiyon lòd pou chick brooder ekleraj.
Yo aksepte lòd pou echantiyon yo pou tès ak kontwòl kalite. Echantiyon melanje yo OK.
2. Konbyen tan davans ki nesesè?
Tou depan de gwosè demann lan, pwodiksyon an mas pran 1-2 semèn pandan pwodiksyon echantiyon pran 3-5 jou.
3. Èske kantite minimòm lòd pou lòd pou ekleraj chick brooder aplike?
Yo ofri de moso pou tès echantiyon ak yon MOQ ki ba.
4. Kouman yo voye machandiz yo, ak konbyen tan se tan an livrezon?
Pou anbakman, DHL, UPS, FedEx, oswa TNT yo itilize souvan. Twa a senk jou se peryòd livrezon nòmal la. Anplis de sa, gen machandiz lè ak lanmè.
5. Kouman pou mwen ale sou kòmande yon limyè ki ap dirije pou ekleraj chick brooder?
Tanpri premye fè nou konnen sou kondisyon ou oswa aplikasyon ou.
Dezyèmman, nou bay yon quote ki baze sou kondisyon ou oswa sijesyon nou yo.
Apre konfime echantiyon yo, kliyan an mete lòd ofisyèl la apre li fin peye depo garanti a.
Lè sa a, nou finalize estrateji pwodiksyon an.

