
Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof IP65, apwopriye pou itilize tou de andedan ak deyò.
2. Anviwònman dirab, enèji-efikas, ak fasil enstale.
3. Nesesite pou relamping elimine pa yon lavi de 50, 000 èdtan.
4. Fyab: Eksepsyonèl ak CE ak RoHS Apwobasyon, yon 5-Garanti Manifakti ane a, ak yon garanti manifakti a.
PwodwiEspesifik
| Non pwodwi yo | Limyè predatè pou poulaye |
| Puissance | 10/20/40/60W |
| Longè | 600/900/1200/1500mm Aksepte personnalisation |
| Koulè | 3000-6000k |
| Ki ap dirije Chip | SMD 2835, Epistar |
| Pa gen Flicker | Flicker-gratis |
| Dimmable | 0-10V dimmable oswa Triac dimmable |
| CRI | RA95 oswa RA90 |
| Materyèl | Aliminyòm plis kouvèti PC |
| To IP | IP65 ki enpèmeyab |
| PF | 0.95 |
| Antre Volt | AC85-265V, AC110-277V (DC12V, 24V, 36V, 48V disponib) |
| Garanti | 5 ane |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


Prekosyon:
1. Asire w ke vòltaj la antre nan AC 85-265V paske vòltaj ki pi wo yo pral domaje ekleraj la nan brooder poul la.
2. Evite sèvi ak men ou pou kontakte nenpòt metal nan limyè predatè yo pou poulaye; fè sa ka trè danjere.
3. Anvan ou itilize limyè predatè yo pou poulaye, tcheke li.
4. Verifye tanperati k ap travay la, depi yon wo ka diminye lonjevite li yo.
Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Pou konbyen tan limyè predatè pou poulaye vini ak yon garanti?
Nou bay yon 5-ane garanti sou ekleraj nou bay pou bilding bèt volay yo.
2. Ki ranje tanperati koulè ki disponib?
Ranje 3000-6500k la disponib nèt. 3000-3500 kelvin blan cho, 6000-6500 kelvin blan fre, ak 4000-4500 kelvin blan natirèl se tanperati koulè diferan.
3. Konbyen MOQ limyè predatè yo poul poul?
MOQ pou chak modèl se de moso.
4. Ki opsyon peman ki disponib pou mwen?
Pou ti lòd, ou ka itilize PayPal oswa Western Union; pou pi gwo lòd, ou ka itilize yon bank.
5. Èske ou bay sèvis pou OEM/ODM?
Nou ka bay OEM/ODM pou kliyan nan lòt nasyon.
