Karakteristik pwodwi:
1. Lonjevite: Limyè ki ap dirije yo gen yon lavi ki long ki rive jiska 100, 000 èdtan, ki vle di yo pa bezwen ranplase souvan epi ekonomize anpil lajan sou antretyen.
2. Tanperati koulè: 3000k bèt volay ki ap dirije sistèm ekleraj la te fè pou bay zwazo pi bon tanperati koulè. Kòm yon rezilta, je zwazo yo ka byen fasil ajiste nan limyè a paske li travay tankou solèy la.
3. Menm ekleraj: Asire w ke limyè a nan poulaye a gaye respire pou zwazo yo an sante ak pwodiktif. 3000k Poultry Led Lighting System la asire w ke limyè ki andedan kay la poul gaye respire.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Ekleraj ki ap dirije poul la sèlman vle di bay zwazo yo yon seri limyè konplè ki ede yo grandi, fè byen, epi yo dwe pwodiktif. 3000k Poultry Led Lighting sistèm lan sèvi ak yon seri de koulè ki sanble ak koulè yo ke ou wè lè solèy leve ak solèy kouche. Li travay anpil pou kay kouch, poul, kouve, ak lòt itilizasyon nan agrikilti zwazo.
Itilizasyon:


1. Kouch kay: Sistèm ekleraj dirije asire poul yo gen ase limyè, ki ede yo ponn ze.
2. Broiler House: Limyè ki ap dirije yo bay broilers yo pi bon ekleraj yo bezwen pou grandi epi devlope.
3. Hatcheries: Sistèm limyè ki ap dirije a bay pi bon ekleraj pou gwo pousantaj kale ak bon konpòtman ti poul yo.
Anbalaj ak livrezon:

