Karakteristik pwodwi:
1. Ekonomize enèji: Limyè dirije nou yo sèvi ak 75-80% mwens enèji pase sistèm ekleraj regilye, ki vle di pri pouvwa ou ap desann anpil.
2. Fasil yo mete kanpe: Limyè ki ap dirije nou yo se senp yo mete kanpe epi yo ka ajoute nan poulaye poul ou byen vit.
3. San danje ak bon pou anviwònman an: Limyè dirije nou yo pa bay reyon UV, kidonk yo an sekirite pou poul ou yo ak bon pou anviwònman an.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Èske w ap chèche yon fason pou limen poulaye ou ki pral kenbe yo an sante ak kè kontan? Limyè cho poul dirije ekleraj se sèl bagay ou bezwen. Nouvo sistèm ekleraj nou an fèt pou travay pafètman nan poulaye e li ka fè yon gwo diferans nan sante twoupo w la.
Itilizasyon:


1. Plis ze: Bay poul ou a bon kantite limyè ka ede yo ponn plis ze.
2. Mwens estrès ak agresyon: Yon poulaye byen limen ka ede zwazo ou yo santi yo mwens estrès epi konpòte yo mwens agresif.
3. Pi bon konvèsyon manje: Si zwazo ou yo ekspoze a plis limyè natirèl, yo pral kapab dijere manje yo pi byen.
4. Pi bon sante an jeneral: bon ekleraj ka ede kenbe zwazo ou an sante epi sispann maladi ak lòt pwoblèm sante ki ka rive lè pa gen ase limyè.
Anbalaj ak livrezon:

