karakteristik:
1. Limyè pou Elvaj Bovin fèt espesyalman pou optimize kwasans ak devlopman bèf, pou asire bèt ki an sante ak bon kalite -.
2. Limyè inovatè limyè ak entansite Limyè Elvaj Bovin ankouraje apeti bèt epi li ankouraje ritm sirkadyèn natirèl, sa ki lakòz amelyore pèfòmans ak pwodiktivite.
3. Limyè pou Elvaj Bovin se enèji-efikas epi ki dire lontan-, sa ki fè li yon solisyon pri-efikas pou amelyore byen-ni bèt yo ak fèm nan.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140 LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker-gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

