karakteristik:
1. Ogmantasyon pwodiksyon ze: Light For Chicken House stimul pwodiksyon ze, sa ki lakòz rekòt ki pi an sante ak plis abondan.
2. Enèji-efikas: Lè l sèvi avèk teknoloji LED, Light For Chicken House se yon solisyon enèji-efikas ki ede redwi depans enèji pou kiltivatè yo.
3. Amelyore byennèt poul: Light For Chicken House bay poul yon spectre limyè ak anpil atansyon kalibre ki imite limyè natirèl lajounen, ankouraje kwasans sante ak byennèt jeneral.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 30W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz gwo-, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

