karakteristik:
1. Dairy Cow Breeding Light amelyore to siksè elvaj lè li ogmante aktivite repwodiktif bèf la.
2. Pwodwi a sèvi ak metòd san danje epi efikas pou amelyore KONSEPSYON nan bèf letye, sa ki ka lakòz pitit pi fò ak an sante.
3. Dairy Cow Breeding Light se yon zouti ki gen anpil valè pou kiltivatè letye ki ap chèche maksimize pwodiktivite bèf yo, lè yo asire sik elvaj ki gen plis siksè ak bèf ki an sante an jeneral.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W, 18W, 23W, 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140 LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180-degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker-gratis |
Imaj detaye:





Konsepsyon sifas wonn pou ogmante lumineux la epi li pi pratik.
Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

