Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
1. Lanp fèm letye bay limyè klere, inifòm ki amelyore byennèt bèt ak pwodiktivite.
2. Avèk teknoloji ki ap dirije enèji ki efikas, li ede fèmye yo ekonomize depans enèji yo epi redwi enpak anviwònman yo.
3. Konstriksyon dirab li yo ak enstalasyon fasil fè li yon solisyon serye ak pratik pou nenpòt bezwen ekleraj fèm letye.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Demmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Lanp nan fèm Dairy bay kondisyon ekleraj optimal pou konfò bèf ak pwodiksyon lèt.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

