E27 anpoul ki ap dirije pou kay griyaj

Karakteristik pwodwi
-- kouvèti PC
-- Rezistans nan kèk pwodwi chimik klè
- Flickering gratis dimmable chofè 0HZ
-- IP65 ki enpèmeyab
-- 2700K/ 5000K / spectre konplè
-- diferan koulè pou diferan poul
-- Anpoul ki ap dirije poul pou agrikilti
| Non pwodwi | IP65 E27 Waterproof Broiler dirije limyè anpoul |
| Pouvwa | 10W/15W |
| chofè ki ap dirije | Dimmable, {{0}}Vac, 0Hz, Flicker gratis |
| Dim |
Diminye soti nan 0-100 pousan, klète ekleraj soti nan 1 a 100 pousan |
| Dimansyon | Anpoul ki ap dirije, OD108mm, IP67 Connector HT19 |
| Koulè | 4700-5300K |
| Kouvri | Klè kouvèti/Kouvri transparan |
| Angle gwo bout bwa | 300 degre |
| Sètifikasyon | SAA, CE, ROHS, IP67 |
| Garanti | 5an |
FAQ
1.Èske E27 dirije limyè ka dimming?
Klere a ka ajiste nan nivo ki nesesè yo lè l sèvi avèk aparèy dimming ak dimmable E27 LED anpoul, pafwa refere yo kòm dimmable ES LED anpoul. Sa a amelyore anbyans ak atmosfè espas la, sa ki fè ekleraj atitid posib lè sa nesesè.
2.Èske dirije ekleraj benefisye bèt volay?
chwazi anpoul ki ap dirije ideyal la. Nan enstalasyon bèt volay, ekleraj enpòtan paske gen divès kalite bezwen ekleraj ki baze sou kalite pwodiksyon bèt volay ak etap devlopman bann mouton an. Se poutèt sa, jiska 50 pousan nan konsomasyon pouvwa chak ane yo ka atribiye a ekleraj.
3.Ki anpoul ki ideyal pou yon fèm ki gen poul?
Ekleraj altènatif pou pwodiksyon bèt volay ki sèvi ak mwens enèji se anpoul dyòd ki ap dirije (LED).
4.Ki sa ki rive si ou itilize yon gradateur ak yon anpoul ki pa dimmable dirije?
Yon anpoul ki pa dimmable PA ta dwe itilize nan yon sikwi dimmable paske li ta ka mal lanp lan oswa sikwi a.

