Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
- Limyè enkibatè ze ke nou bay la ofri spectre ideyal la pou ankouraje kwasans poussins solid ak an sante.
- Pwodiksyon ze ankouraje ak pousantaj kale yo ogmante gras a limyè a ki te bati espesyalman pou objektif sa a.
- Avèk konsepsyon enèji efikas li yo, Limyè enkibatè ze nou an ka ede w ekonomize lajan sou elektrisite pandan w ap bay yon anviwònman konfòtab pou poul ou yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 30W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Demmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

