Karakteristik pwodwi:
1. Teknoloji inik flicker-gratis li yo se youn nan pi bon bagay sou Flicker Free 120cm 4ft limyè poul la.
2. Flicker Free 120cm/4ft limyè poul la tou itilize anpil ti elektrisite. Li bay 18 Watt pouvwa epi li gen yon tanperati koulè 6000 Kelvin, ki se jis kantite limyè ki bon pou kwasans zwazo.
3. Li fèt tou pou dire yon tan long-jiska 50,000 èdtan-bay kiltivatè poul yo yon fason serye pou limen poulaye yo pou yon tan long.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Pou anpil itilizasyon diferan nan elve bèt volay, Flicker Free 120cm / 4ft limyè bèt volay la se pi bon chwa. Sa a gen ladan, pami lòt bagay, poulaye poul, mete nich, ak manje. Li travay espesyalman byen pou ti poul tete paske li ba yo gwo, menm ekleraj ki ede yo grandi ak devlope.
Anbalaj ak livrezon:

