Karakteristik pwodwi:
1. Anpoul poul yo fèt espesyalman pou depo poul. Anpoul espesyal sa a imite travès solèy la ak spectre pwòp li yo, ki sanble ak limyè natirèl.
2. Ekla wouj-zoranj ke anpoul bèt volay kreye pi cho pase anpoul konvansyonèl yo, epi li bay zwazo yo yon atmosfè lapè ak bèl san yo pa boulvèse yo.
3. Efikasite enèji yon anpoul se yon lòt eleman enpòtan pou limyè bèt volay. Sa a vle di ke li itilize mwens enèji, ki diminye depans enèji epi li gen yon efè pozitif nan anviwònman an.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM% 2fW 140LM% 2fW 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Dirije chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Kenbe yon kay poul ka difisil. Youn nan devwa prensipal ou kòm yon pwopriyetè poul se asire w ke zwazo ou yo gen aksè a yon anviwònman brikabrak ak an sekirite ki ankouraje devlopman yo. Ekleraj se yon eleman enpòtan nan konsepsyon yon kote tankou sa a. Lè li rive pwodiksyon ak byennèt poul ou yo, bon ekleraj ka fè yon gwo enpak. Yon anpoul pou bèt volay se yon atik esansyèl ki ede kenbe byennèt zwazo ou yo lè yo kenbe zòn yo byen limen.
Itilizasyon:


1. Akselere Kwasans: Bon ekleraj ka ede zwazo yo devlope pi vit epi reyalize tout potansyèl yo.
2. Pwodiksyon ze amelyore: Yon zòn ki byen limen ankouraje pwodiksyon ze, ki ogmante pwodiksyon an.
3. Pousantaj mòtalite ki pi ba: Estrès ak lòt maladi ka lakòz pi gwo pousantaj lanmò, sa ki ka bese ak ekleraj apwopriye.
4. Ranfòse Marge Pwofi: Ou ka ogmante pwodiktivite ou ak, kidonk, maj pwofi ou lè w bay poul ou kondisyon ekleraj apwopriye.
5. Fasilite antretyen: Anpoul limyè pou bèt volay bezwen mwens antretyen paske yo dire lontan ak enèji efikas, ki pral finalman ekonomize tan ak lajan.
Anbalaj ak livrezon:

