Karakteristik:
- Limyè pou ponn ze amelyore pwodiksyon ze nan poul lè li bay pi bon kondisyon limyè.
- Pwodui inovatè sa a ankouraje kwasans ak devlopman sante poul ponn, sa ki lakòz ze-wo kalite.
- Lanp pou ponn ze fasil pou enstale ak itilize, sa ki fè li yon solisyon pratik pou kiltivatè ak pwodiktè bèt volay.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140 LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | > 90 |
| PF | > 0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180-degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker-gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

