Karakteristik:
1. T8 1200mm Cow Breeding Light amelyore pwodiksyon lèt bèf: Yo pwouve pwodui sa a amelyore kalite ak kantite lèt bèf yo pwodui, sa ki mennen nan amelyore pwodiksyon ak pwofi pou kiltivatè yo.
2. Enèji-efikas ak ekolojik-: T8 1200mm Cow Breeding Light konsome ti kantite enèji epi redwi anprint kabòn nan fèm bèf yo.
3. Pafè pou elvaj andedan kay la: Avèk bon jan kalite ekleraj siperyè li yo, pwodui sa a kreye yon anviwònman optimal andedan kay la pou elvaj bèf, ki mennen nan sante, pi kontan bèf.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W, 18W, 23W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140 LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180-degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker-gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

