Karakteristik pwodwi:
1. Limyè wouj yo te itilize pa pwodiktè ze komèsyal pou dè dekad depi yo te montre yo amelyore kantite ze pwodwi pa chak zwazo.
2. Sa a se akòz lefèt ke limyè wouj ka pwolonje tan an ke yon moun ekspoze a limyè, sa ki ka aktive glann pitwitè a ak ankouraje kreyasyon an nan ze.
3. Anpoul wouj pa sèlman ogmante pwodiksyon ze, men tou diminye chans pou kanibalis ak vyolans nan twoupo a. Sa a se akòz lefèt ke limyè gen potansyèl pou diminye tansyon epi fè anviwònman poul ou yo pi brikabrak.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Rapò tès la:

Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

