Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
1. Limyè vapè sere nou an pou fèm poul fèt pou kenbe tèt ak anviwònman piman bouk epi bay solisyon ekleraj serye pou fèm ou.
2. Aparèy ki sere vapè nou yo gen IP65-, sa ki garanti pwoteksyon kont dlo ak pousyè, sa ki fè yo ideyal pou itilize nan zòn ki gen imidite segondè oswa ekspoze a pwodwi chimik piman bouk.
3. Avèk teknoloji ki ap dirije enèji-ekonomize ak konstriksyon dirab, vapè sere limyè nou an se yon chwa pri-efikas pou bezwen ekleraj fèm poul ou yo.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 30W |
| Gwosè | 60CM 120CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC |
| Dimmable | Triac dimmable ak 0-10V dimmable |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

