Anpil gwo estad espòtif ak kote deyò kounye a itilizeDirije limyè estad. Teknoloji ekleraj sa a revolisyone ekleraj espò nan pwodwi gwo-presizyon, gwo-efikas limyè ki bay atlèt, espektatè, ak difizyon evènman yo yon eksperyans vizyèl inik.
Ekselan pèfòmans ak ekleraj
Dirije limyè estad 'eksepsyonèl pèfòmans optik se benefis prensipal yo. Limyè modèn ki ap dirije estad gen plis pase 130 lumèn/watt ak plis pase 1000 wat pou chak lanp, ki pwodui plis pase 130,000 lumèn limyè koule. Sa ki pi enpòtan, teknoloji optik presizyon lanp yo kontwole jesyon gwo bout bwa epi voye limyè nan zòn konpetisyon an, diminye ekla. Endèks rann koulè a ka depase 80, sa ki pèmèt atlèt yo idantifye ak presizyon detay objè ak koulè pou jijman kòrèk pandan mouvman gwo -vitès. Kritè vizyèl konpetisyon an ka satisfè lè w chwazi yon tanperati koulè ant 4000K ak 6000K.
| Pouvwa | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 140LM/W |
| Ang gwo bout bwa | 10 degre, 30 degre, 45 degre, 60 degre |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Chofè | Chofè nòmal oswa chofè MEANWELL |
| Karakteristik | flicker gratis |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
Efikasite enèji ak fyab
Depans enèji ak antretyen nan sistèm ekleraj estad la afekte efikasite lokal la.Dirije limyè estadsèvi ak plis pase 50% mwens enèji pase lanp metal alogenur ak dire plis pase 50,000 èdtan. Sa redui ranplasman lanp pandan 20-ane estad la, epi redwi depans antretyen ak travay. Lanp lan se IP65 oswa pi wo, reziste lapli, pousyè, ak bwouya sèl. Yon konsepsyon tanperati lajè - asire operasyon ki estab nan kondisyon difisil. Fonksyon rapid demaraj la elimine peryòd konsiderab prechofaj sous limyè tipik yo, sa ki pèmèt orè evènman fleksib.
Kontwòl multifonksyonèl ak aplikasyon entèlijan
Teknoloji kontwòl entelijan nan modènDirije limyè estadpèmèt amann gradyasyon ak jesyon sèn. Sistèm nan ka prereglaj mòd fòmasyon, konpetisyon, ak difizyon televizyon pou diferan evènman epi chanje nan entansite ekleraj apwopriye ak yon klike. Adaptabilite sa a pèmèt menm estad la kenbe foutbòl, tras ak teren, rugbi, pèfòmans kiltirèl, ak evènman komèsyal yo. Konsepsyon ekleraj pwofesyonèl ka diminye polisyon limyè epi fè avni vin pi vèt lè yo kontwole flit limyè.
Dirije limyè estadap avanse pwofesyonalis, efikasite enèji, ak entèlijans nan espò. Ekleraj espò nan lavni pral amelyore jesyon enèji ak operasyon ak antretyen ak entènèt nan teknoloji bagay sa yo, sipòte enfrastrikti endistri espò mondyal la.
Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


