Konsepsyon ekleraj modèn di ke fòm limyè a ta dwe anfòm ak fason yo bati sal la. Lè kare ak liy yo te vin popilè, sèk la, ak pwòp style li yo, te jwenn plas li. LaDirije limyè panèl sèkse zouti ekleraj segondè-ki te fèt pou satisfè bezwen sa a. Sous limyè sifas inifòm genyen nan yon bag, sa ki fè limyè a plis konsantre ak douser nan kèk sitiyasyon.
Lojik nan konsepsyon ak matche espas
Lasèk panèl lanp lankonsepsyon te soti nan panse sou ki jan li ta travay. Anpil bagay nan espas yo natirèlman wonn, tankou tab manje, atrium eskalye, ak dekorasyon nan bout koulwa yo. Si ou mete yon lanp kare sou tèt yon tab wonn, limyè a ak fòm pa janm ap mache ansanm dwat. Men, yon lanp panèl sèk nan menm gwosè a ka fè fòm nan ak limyè ale ansanm parfe. Sa a matche jeyometrik pa sèlman fè ekleraj la travay pi byen, men li tou bay amoni vizyèl ak inite, ki fè li fasil pou lanp lan anfòm ak rès la nan konsepsyon an.
Menm nivo fonksyon optik
Pi bon bagay sousikilè-panèl lanp, tankou lanp kare-panèl, se kòman yo byen gaye limyè respire. Limyè a gaye konplètman pa plak gid limyè a, bay sifas la yon ekla mou e menm klète. Debarase m de ekla anmèdan ak tach limyè piman bouk se fasil ak aparèy sa a. Li ka fè kote tankou restoran, otèl, ak ba pi konfòtab lè li kreye yon atmosfè bèl. Avèk kwen lis li yo ak menm ekleraj, zòn sa a nan limyè ka fè chanm nan santi yo pi byen epi fè moun vle rete pi lontan.
| Pouvwa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Ki ap dirije chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
| Gwosè koupe | 68mm a 280mm |
| Dyamèt ekstèn | 85-300mm |
Chanjman nan enstalasyon an ak aplikasyon sèn
Pifò nan tan an, lalimyè panèl sikilèyo mete yo pa entegre yo nan plafon an. Sa fè ekleraj la gade modèn ak pwòp. Gen kote klè kote yo ka itilize: sal manje a ak pòt devan yon kay, sal repo a ak koulwa nan yon biznis, ak sal reyinyon yo ak foyers nan yon biwo. Pou kote ki bezwen anpil limyè ak yon atmosfè cho, fòm nan jaden limyè sikilè souvan fè moun santi yo pi zanmitay ak plis konekte pase fòm nan kare byen file.
Lalimyè panèl sikilè ki ap dirijefè plis pase jis limen yon chanm; li vin tou yon aspè nan konsepsyon enteryè. Fòm jeyometrik senp li konbine efè limyè a ak bon konsepsyon, satisfè bezwen fonksyon yo pandan y ap dousman amelyore style la nan sal la kòm yon antye. Pou plis detay sou òf nou yo, tanpri kontakte nou nanbwzm18@ledbenweilighting.com.


