Dekri teren
Voye rechèch

Ekleraj chan travay la ak lojman kalòj asye pur lou ajoute rezistans siplemantè ak pwoteksyon, ideyal pou pote alantou epi itilize sou sit travay oswa lè opere nan aplikasyon komèsyal oswa endistriyèl. Byen konstwi, dirab.
Spesifikasyon
| Puissance: | 250W |
| Lumen: | 37,500Lm |
| Antre vòltaj: | 100-277V |
| Tanperati koulè: | Lajounen Blan 5000K |
| Endèks rannman koulè: | >80 |
| Dimansyon: | 13.3 x 8.5 x 8.7 Pous |
| Pwa atik: | 6 Lb |
| Mwayèn lavi: | Plis pase 50,000 èdtan |
| Pake enkli: | 1 X 250W dirije limyè travay tanporè, 1 X zen O-bag detachable, 1 X zen detachable T-bag |
Karakteristik
- Super klere
- Pa dimmable
-
Pwoteksyon vag
- Konsepsyon solid ak dirab
- Byen Konstwi & Dirab
- Apwopriye pou kote sèk ak mouye
- 120 Watt, 3000K 4000K 5000K tanperati koulè
- P65 Klasifye pou itilizasyon ki reziste dlo deyò
Imaj detay:






Nòt enstalasyon

Aplikasyon


Detay livrezon
1. Soti Lendi rive Vandredi, nou bato chak jou. Apre peman, tout acha yo pral voye pa lapòs nan yon jou ouvrab.
2. Nan 24 èdtan apre chajman, yo pral voye yon nimewo swiv sou eBay.
3. Pou kliyan US, anbake pran 2 a 5 jou ouvrab.
Peman
