Dekri teren
Voye rechèch
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:






1. Se pouvwa lanp bese lè tanperati a frape 90 degre pou anpeche pati kritik, tankou LED yo, soti nan surchof.
2. Limyè mayi sa a gen yon konsepsyon ki an sekirite, sekirite surcharge, yon chofè aktyèl konstan IC, epi pa gen okenn strobe.Entre vòltaj ranje: AC 85-265V; lajman itilize nan pifò nasyon atravè lemond.
Itilizasyon:

Limyè mayi sa a ka itilize anpil nan atelye, ak gwo Bay, bwat soulye, enstalasyon canopy, kay, biwo, egzibisyon, sal reyinyon, otèl, restoran, lekòl, faktori, lopital, depo, wout, lari, elatriye.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou gen nenpòt limit MOQ pou lòd limyè dirije?
A: Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib.
A: Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib.
2. Èske mwen ka bay lòd pou yon echantiyon limyè dirije tanpri?
A: Wi, echantiyon lòd yo akeyi pou tès ak asirans kalite. Li akseptab pou itilize echantiyon melanje.
3. Èske ou ofri yon garanti sou pwodwi yo?
A: Wi, nou bay yon garanti 2-a 5-ane pou machandiz nou yo.
A: Wi, nou bay yon garanti 2-a 5-ane pou machandiz nou yo.
