Karakteristik pwodwi:
1. Yo itilize mwens enèji epi yo bay limyè pi klere pase anpoul limyè konvansyonèl yo.
2. Yo bay ekleraj ki konsistan ki pa tranbleman oswa jete lonbraj.
3. Yo pwodwi mwens chalè pase anpoul konvansyonèl yo, ki diminye anprint kabòn ak emisyon gaz lakòz efè tèmik, ki fè yo benefisye ekolojikman.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000-6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/w |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Teknoloji ki ap dirije, ki sèvi ak dyod ki emèt limyè pou bay ekleraj, se ki jan limyè anpoul mayi ki ap dirije yo fonksyone. Konpare ak anpoul konvansyonèl yo, yo bay plis limyè pou chak watt, sa ki fè yo pi efikas nan enèji. Avèk yon lavi mwayèn de 50,000 èdtan oswa prèske 15 ane nan itilizasyon kontinyèl, limyè anpoul mayi ki ap dirije yo tou byen solid, sa ki fè yo yon gwo envestisman alontèm.
Itilizasyon:


1. Limyè nan kay yo
Limyè anpoul mayi ki ap dirije yo se yon fason efikas nan enèji pou bay limyè briyan, ki dire lontan nan zòn k ap viv, kwizin, ak chanm nan bilding rezidansyèl yo.
2. Ekleraj pou endistri
Limyè anpoul mayi ki ap dirije yo pafè pou itilize nan anviwònman endistriyèl kote fò ekleraj obligatwa, tankou faktori ak depo. Yo se yon gwo envestisman alontèm pou biznis ki espere diminye depans enèji yo akòz lavi pwolonje yo.
3. Ekleraj lari yo
Limyè anpoul mayi ki ap dirije yo se yon opsyon pou ekleraj lari piblik nan vil ak vilaj yo. Anpoul sa yo sèvi ak mwens enèji epi yo bay limyè pi klere pase ekleraj konvansyonèl yo.
