Dekri teren
Voye rechèch
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:






1. Pwoteksyon zèklè: lè limyè mayi ki ap dirije yo aplike nan limyè Jaden ak antèn dekore, pou wotè enstalasyon, limyè yo fasil jwenn kou zèklè ak pwodwi vag, kidonk pwoteksyon an nesesè.
2. IP klas: IP43 ak PC lojman, plak blanch tri-prèv.
3. Sa a seri limyè yo pa konpatib ak ballast, lè ranplase lanp tradisyonèl yo, tanpri retire ballast la.
Itilizasyon:

Lajman itilize nan magazen, depo, pakin, estasyon gaz, estasyon Metro, makèt, kay, biwo, atelye, lari, jaden ete.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske ou bay yon garanti pou pwodwi yo?
A: Wi, nou bay yon garanti 2- a 5-ane sou pwodwi nou yo.
A: Wi, nou bay yon garanti 2- a 5-ane sou pwodwi nou yo.
2. Èske ou aksepte echantiyon lòd?
A: Egzanp lòd akseptab. Yo ka voye echantiyon nan 5-7 jou apre peman konfime.
3. Ki jan ou bato machandiz yo, ak konbyen tan yo pran yo rive?
A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Anjeneral li pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak transpò lanmè tou opsyonèl.
A: Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Anjeneral li pran 3-5 jou pou rive. Konpayi avyon ak transpò lanmè tou opsyonèl.
