Karakteristik pwodwi:
1. Limyè mayi dirije nou an bay yon pwodiksyon limyè klere ak konsistan pandan y ap mande anpil ti antretyen. Prezante yon lavi enpresyonan ki rive jiska 50,000 èdtan, solisyon ekleraj sa a pèmèt pou plizyè ane nan itilizasyon san enteripsyon san pwoblèm nan chanjman anpoul souvan.
2. Limyè mayi dirije nou an jenere chalè minimòm, asire li se yon opsyon ekleraj san danje epi zanmitay anviwònman an pou nenpòt zòn.
PwodwiSpesifikasyon:
| Sous limyè | smd2835 dirije |
| Ki ap dirije kantite | 102pcs |
| Socket lanp | E27 |
| konsomasyon pouvwa (w) | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Flux lumineux (lm) | 1850-1950lm |
| Dirije ang gade (degre) | 360 degre |
| Efikasite (lm/w) | 90-100lm/w |
| Emèt koulè | cho blan / natirèl blan / fre blan |
| CCT(k) | 2700-6500K |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Tanperati travay | -25~+50degre |
| Viv lavi | >50000 èdtan |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Opsyon ekleraj adaptab sa a se ideyal pou plizyè itilizasyon, tankou depo, faktori, pakin, ekleraj lari ak pi lwen. Kit ou vize pou egeye yon vas zòn endistriyèl oswa amelyore vizibilite nan yon anviwònman komèsyal, limyè mayi ki ap dirije nou an se solisyon pafè a pou ou.
Ansanm ak pèfòmans eksepsyonèl li yo ak efikasite enèji, limyè mayi ki ap dirije nou an tou apiye pa yon garanti 5 ane pou rasirans ou. Garanti sa a garanti ke ou ka depann sou envestisman ekleraj ou pou anpil ane davans, enstile konfyans nan bon jan kalite a ak lonjevite nan pwodwi nou an.
