Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Wide-Beam Angle: 360-ang gwo bout bwa degre nan 15W dirije limyè mayi a se ideyal pou distribye limyè respire.
2. Zanmitay anviwònman an: reyon UV ak materyèl danjere pa lage pa limyè mayi ki ap dirije, ki fè yo ekolojik-zanmi.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 50W/80W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 110-120lm/w |
| Antre vòltaj (V) | 100-277V AC |
| Flicker gratis | Flicker gratis |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


