Karakteristik pwodwi:
1. Enèji-efikas: Konpare ak limyè konvansyonèl yo, 15W dirije limyè mayi a sèvi ak mwens enèji ak elektrisite.
2. Segondè klète: 15W dirije mayi limyè a gen yon nivo klète 1500 Lumen.
3. Ki dire lontan: Avèk yon lavi 50,000-èdtan, limyè sa yo fò ak fleksib.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 100W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Flicker gratis | Flicker gratis |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Opsyon ekleraj pèfòmans segondè ki bay limyè briyan, enèji efikas gen ladan limyè mayi ki ap dirije. Limyè sa yo gen yon varyete de karakteristik ki fè yo trè efikas pou yon varyete de rezon, epi yo opere sou teknoloji entelijan ak debaz. Nou pral pale sou limyè mayi ki ap dirije 15W nan blog sa a.
Itilizasyon:


1. Limyè lari yo: Paske limyè mayi 15W ki ap dirije yo gen distribisyon limyè ki konsistan ak nivo klète segondè, yo ka itilize kòm limyè lari yo.
2. Limyè Jaden: Pou amelyore atmosfè a deyò epi garanti ase ekleraj, limyè sa yo ka itilize kòm limyè jaden.
3. Limyè Endistriyèl: Limyè mayi ki ap dirije 15W ki trè efikas pou sèvi ak aplikasyon pou gwo limyè, depo, ak floodlight.
4. Ekleraj Kay: Paske limyè mayi ki ap dirije yo se sous ekleraj enteryè efikas ak ki dire lontan, yo ka itilize tou pou bezwen nan kay la.
