Karakteristik pwodwi:
1. Enèji-efikas: anpoul ki ap dirije konsome mwens enèji pase anpoul tradisyonèl yo, sa ki fè yo yon chwa ekselan pou moun ki ap chèche ekonomize sou bòdwo elektrisite yo. Anpoul B22 ki ap dirije yo itilize jiska 80% mwens enèji pase anpoul enkandesan epi yo gen yon lavi ki pi long, sa ki fè yo plis pri-efikas alontèm.
2. Zanmitay anviwònman an: anpoul ki ap dirije pa gen pwodui chimik danjere tankou mèki, ki fè yo pi an sekirite pou anviwònman an. Yo tou 100% resikle epi yo pa emèt reyon UV danjere.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20 san kouvèti PC |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



ki sa ki B22?
Anpoul B22 yo klase kòm anpoul Bayonet Cap (BC). B la vle di "Bayonèt" ak nimewo 22 la refere a mezi dyamèt (an milimèt) nan baz anpoul la. Anpoul B22 yo souvan itilize nan UK a, Ostrali, ak lòt peyi ki swiv estanda Britanik yo. Yo fèt yo dwe konpatib ak aparèy limyè bayonèt-style, ki se yon kalite Fitting ki fasil enstale ak retire.
Itilizasyon:


Ekleraj deyò: Anpoul B22 ki ap dirije yo ideyal pou ekleraj deyò, bay limyè klere ak ki dire lontan pou rezon sekirite. Yo tou enèji-efikas, fè yo mwens chè pou opere pase anpoul tradisyonèl yo.
