Karakteristik pwodwi:
1. Yo gen plis enèji-efikas ak plis dirab, fè yo pafè pou aplikasyon pou divès kalite.
2. pwodiksyon lumèn segondè yo ak lavi long fè yo yon chwa ideyal pou nenpòt pwojè ekleraj.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20 san kouvèti PC |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



E27, E40, ak B22 se kalite ki pi komen nan baz lanp nan mache a. E27 ak B22 se baz tipik yo itilize pou ekleraj kay oswa komèsyal, pandan y ap E40 yo itilize pou ekleraj endistriyèl. E27/E40/B22 baz dirije mayi limyè gen menm konsepsyon ak yon limyè mayi regilye dirije, men li ka fasil enstale nan diferan kalite enstalasyon, fè li fasil ranplase anpoul tradisyonèl ak limyè mayi ki ap dirije.
Itilizasyon:


1. Andedan kay la ekleraj: Kalite limyè mayi ki ap dirije sa a apwopriye pou itilize andedan kay la, espesyalman pou aplikasyon pou plafon wo tankou depo, faktori, ak atelye. Yo bay limyè klere ak inifòm, ki amelyore pwodiktivite ak sekirite nan espas travay la.
2. Ekleraj Komèsyal: E27 / E40 / B22 Base dirije mayi limyè se ideyal pou itilize nan anviwònman komèsyal tankou sant komèsyal, otèl, ak restoran. Yo bay bèl ak atmosferik ekleraj, ki amelyore eksperyans kliyan an ak ekonomize sou depans enèji.
