Dekri teren
Voye rechèch
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm% 2fw |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27, E40, B22 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:





1. The LED corn light does not employ fans for heat dissipation; instead, it uses 6063 aluminum for thermal temperature control.PF>0.95, CRI>80, redwi tanperati opere kontrèman ak sous limyè altènatif.
2. Limyè mayi ki ap dirije IP64-pwoteje a gen yon kouvèti PC klè. Pwodiksyon limyè efikas 120lm/W a 150LM/W nan Super Bright LM-80 ki nan lis SMD 2835 LED la pral sèvi ak mwens enèji pase yon anpoul tipik 150W MH.
3. 50/60Hz, AC 100-277V ranje antre se vòltaj la antre. Yon chofè izole konplètman an po ak lakòl tèmik Dow Corning, chofè entèn la ka itilize nan aparèy ki fèmen epi sèvi ak kondansateur Rubycon pou pwolonje lavi aparèy la.
Itilizasyon:

Limyè mayi sa a ka lajman itilize nan depo, atelye, ak gwo Bay, bwat soulye, enstalasyon canopy.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki tanperati koulè ou kapab ofri?
A: Nou kapab bay 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW, ak 5700K CW.
A: Nou kapab bay 2700K SW, 3000K WW, 4100K NW, 5000K DW, ak 5700K CW.
2. Kouman sou dire tan plon?
A: Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 1-2 semèn pou kantite lòd plis pase 5000.
3. Ki tèm peman ou itilize? Èske kat kredi a aksepte?
A: Nou ka aksepte peman pa Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa. Nou ka aksepte peman pa kat kredi.
A: Nou ka aksepte peman pa Alibaba/TT/Western Union/Paypal/Visa. Nou ka aksepte peman pa kat kredi.
