Karakteristik pwodwi:
1. 3000k dirije mayi ekleraj la se yon opsyon pri-efikas, ki dire lontan, ak zanmitay anviwònman an pou aplikasyon pou ekleraj. Endèks siperyè koulè rann (CRI) li yo ak pwodiksyon lumèn segondè bay ekleraj optimal san yo pa afekte koulè objè yo.
2. Li itilize anpil mwens enèji pase plis opsyon ekleraj tradisyonèl tankou anpoul alojene ak limyè enkandesan, fè li yon chwa pafè pou moun ak konpayi yo ap eseye diminye depans enèji yo ak anprint kabòn.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 100W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2fw |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Flicker gratis | Flicker gratis |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Dirije mayi ekleraj se yon modèn, enèji-ekonomize sistèm ekleraj ki emèt bèl, limyè klè. Ekleraj mayi ki ap dirije 3000k se youn nan pi bon opsyon ki disponib kounye a. Kalite ekleraj sa a se yon chwa popilè pou kay, biznis, ak òganizasyon kap amelyore ekleraj yo.
Itilizasyon:


Yo ka itilize ekleraj mayi ki ap dirije 3000k pou limen yon seri espas, tankou pakin, wout, depo, ak jaden. Li bay ekleraj ekselan pou tou de anviwònman deyò ak andedan kay la, ki fè li ideyal pou yon seri aplikasyon pou ekleraj.
Ekleraj pakin, ekleraj jeneral nan biwo, faktori, ak lopital, ak ekleraj enteryè pou bato ak bato yo se kèk nan aplikasyon remakab li yo. Dirije ekleraj mayi se yon altènatif kokenn pou ekleraj lari vil yo ak zòn piblik deyò.
