Karakteristik pwodwi:
1. Ekselan efikasite: Limyè mayi 100W sèvi ak anpil ti enèji pou bay limyè fò. Lè yo konpare ak opsyon ekleraj konvansyonèl yo, li ka ekonomize jiska 90% sou elektrisite.
2. Efikasite enèji nan anpoul mayi E27 se youn nan karakteristik prensipal li yo. Anpoul sa yo ka ede w ekonomize lajan sou bòdwo enèji ak diminye enpak kabòn ou paske yo bezwen anpil mwens elektrisite pase limyè enkandesan tradisyonèl yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 100W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2fw |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC |
| Flicker gratis | Flicker gratis |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20, IP40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Imaj detaye:



Vie pwolonje E27 mayi anpoul elektrik se yon lòt karakteristik remakab. Akòz lavi ki long nan anpoul sa yo, ou ka kontinye jwi limyè konstan ak klere san yo pa chanje anpoul ou regilyèman.
Segondè klète se yon lòt karakteristik byen koni nan anpoul mayi E27. Anpoul sa yo bay gwo limyè, sa ki fè yo ideyal pou itilize nan yon seri kote, tankou kay, biznis, ak zòn deyò.
Itilizasyon:


Aplikasyon-ki gen bon konprann, anpoul mayi E27 yo apwopriye pou yon seri sitiyasyon. Yo ideyal pou itilize nan kay ak apatman paske yo ka bay enèji efikas, limyè klere ki ideyal pou travay, lekti ak detann. Yo se tou yon opsyon kokenn pou espas komèsyal tankou restoran, magazen an detay, ak biwo. Anpoul mayi E27 yo itil tou pou zòn deyò, ak modèl ki fèt pou reziste ekspoze nan move tan yo fasilman disponib.
