karakteristik:
Prezante yon konsepsyon inik ki sanble ak yon kob mayi, lanp ki ap dirije sa a pafè pou ekleraj gwo espas ak ranplase anpoul tradisyonèl yo.
Lanp mayi dirije a fabrike ak materyèl-wo kalite. Li gen yon lojman dirab aliminyòm ki asire pèfòmans ki dire lontan ak efikas dissipation chalè. Chip ki ap dirije yo se nan estanda ki pi wo a, pou asire yon lavi pwolonje jiska 50,000 èdtan. Limyè ki emèt la klere ak serye, sa ki fè li pafè pou aplikasyon pou ekleraj andedan kay la ak deyò.
Lanp mayi ki ap dirije a disponib nan yon seri pouvwa ak tanperati koulè pou satisfè bezwen espesifik ou yo. Li konpatib tou ak diferan baz tankou E26, E27, ak G24D, sa ki fè li fasil pou entegre nan sistèm ekleraj ou ye kounye a. Li tou delivre pwodiksyon limyè ki konsistan ak respire distribye pandan tout lavi li, diminye bezwen an pou ranplasman souvan.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| KRIYE | >80Ra |
| Antre Voltage | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:





Substra aliminyòm lan gen bon konduktiviti tèmik ak efektivman garanti lavi sèvis la.
Itilizasyon:

Yo versatile epi yo ka itilize nan prèske nenpòt sitiyasyon ki mande pou bon jan kalite ekleraj.
Konsènan nou:


FAQ:
2. Ki jan ou okipe anbake ak lojistik?
A: Nou travay ak patnè lojistik ou fè konfyans pou asire livrezon pwodwi nou yo san danje epi efikas.
A: Kapasite pwodiksyon nou an byen wo, epi nou ka akomode gwo lòd pandan w ap kenbe bon jan kalite ak livrezon alè.
