PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm/w |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Viv (èdtan) | 50000 èdtan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E40 |
| PF | >0.90 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 65 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270mm |
Pwodwi Deskripsyon

Efikasite enèji: Anpoul E40 ki ap dirije limyè mayi konsome konsiderableman mwens enèji pase sous ekleraj konvansyonèl yo, bay yon solisyon ekleraj zanmitay anviwònman an ki ka ede nan bese depans elektrisite.
Viv pwolonje: Anpoul sa yo ofri yon lavi ki pi long konpare ak lanp HID ak anpoul iogen metal, ki minimize bezwen pou ranplasman ak diminye depans antretyen.
Segondè Klate: Limyè mayi E40 ki ap dirije yo bay limyè klere ak inifòm apwopriye pou tou de anviwònman andedan kay la ak deyò, asire vizibilite eksepsyonèl ak sekirite amelyore.
Limen Imedya: Anpoul sa yo bay klète imedyat san okenn tan cho-, asire yo limen imedyatman lè sa nesesè.
Wide Beam Angle: Limyè mayi E40 ki ap dirije yo prezante yon ang lajè gwo bout bwa, sa ki pèmèt ekleraj la nan zòn awogan ak satisfè bezwen ekleraj divès kalite.


Anpoul mayi E40 ki ap dirije yo bay yon solisyon enèji -efikas, ki bay yon limyè klere ak konsistan ki apwopriye pou yon seri anviwònman andedan ak deyò. Anpoul sa yo gen yon konsepsyon diferan ki imite yon koch mayi, sa ki fè yo yon ranplasan ekselan pou lanp tradisyonèl gwo -dechaj entansite (HID) ak anpoul iogen metal. Limyè mayi E40 ki ap dirije yo bay enstalasyon senp epi yo bati pou dire, sa ki fè yo yon chwa sipèb pou bezwen ekleraj komèsyal, endistriyèl ak rezidansyèl yo.
Itilizasyon

1. Ekleraj lari: Limyè mayi E40 ki ap dirije yo souvan itilize pou ekleraj lari akòz klète eksepsyonèl yo ak efikasite enèji. Vizibilite eksepsyonèl yo pou pyeton yo ak machin yo amelyore anpil sekirite ak sekirite.
2. Espas pou pakin: Anpoul sa yo pafè pou amelyore ekleraj nan pakin yo, bay plis vizibilite pou chofè ak pyeton, kidonk ogmante sekirite ak sekirite nan vwazinaj la.
3. Depo: Anpoul E40 ki ap dirije limyè mayi yo ideyal pou eklere depo ak enstalasyon endistriyèl, bay ekleraj klere ak menm ki amelyore pwodiktivite ak sekirite nan espas travay la.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.
Nou menm tou nou bay solisyon ekleraj pwofesyonèl ak lòt sèvis entegre. BENWEI ensiste sou filozofi "bon jan kalite premye" nan travay ak kliyan li yo, kliyan nou yo kouvri Ewòp, Amerik, Azi, Ostrali, Lafrik di sid ak lòt peyi yo, te okipe yon pozisyon dirijan nan mache a ekleraj ak te genyen konfyans nan kliyan yo.

FAQ
K: Kisa Komès Etranje-Express ye?
A: Foreign Trade Express se yon sèl-rete entèlijan rezo komès etranje mache etranje platfòm sistèm SaaS.
K: Konbyen jou echantiyon yo pral fini? Ak ki jan sou pwodiksyon an mas?
A: Anjeneral 3-5 jou pou fè echantiyon. Tan ki mennen nan pwodiksyon an mas pral depann de kantite a.
K: Ki jan ou asire bon jan kalite a?
A: Nou jwenn twa pwosesis QC: 1.Pou matyè premyè; 2.Pandan mwatye nan pwodiksyon an; 3.Final QC tès youn pa youn apre aje 12hours.
