Karakteristik pwodwi:
1. Limyè mayi ki ap dirije a gen yon efikasite enpresyonan nan 150lm / w, asire ekleraj klere ak konsistan ak konsomasyon enèji minimòm.
2. Desen an nan limyè mayi ki ap dirije sa a fasilite distribisyon limyè 360-degre, asire ke chak kwen nan espas deyò ou byen eklere.
PwodwiSpesifikasyon:
| Non pwodwi | dirije mayi anpoul |
| Travay vòltaj | AC85-265V, 50-60Hz |
| Lumen | 13000 lm ± 100lm |
| CRI | >80Ra |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Tanperati koulè | 3000-6500K |
| Baz | E40/E39 |
| Viv lavi | 50,000h |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj lojman + kouvèti PC |
| Tanperati travay | -20 degre -50 degre |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Durabilité limyè mayi ki ap dirije sa a pozisyone li kòm yon opsyon eksepsyonèl pou aplikasyon kote fyab esansyèl. Li kapab andire kondisyon metewolojik grav, sa ki rann li apwopriye pou aplikasyon nan rejyon ki karakterize pa imidite ki wo, lapli, oswa nèj ki tonbe. Limyè mayi ki ap dirije sa a prezante konstriksyon solid ak pèfòmans dirab, li bay yon opsyon ekleraj pri -efikas ak ba- antretyen ki apwopriye pou divès anviwònman deyò.
