Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
1. Limyè mayi koulè blan an ofri ekleraj klere ak efikas pou nenpòt espas.
2. Avèk konsepsyon dous ak modèn li yo, pwodui sa a ajoute yon manyen élégance nan nenpòt chanm.
3. Limyè mayi enèji-ekonomize sa a se yon solisyon pri-efikas pou moun kap amelyore ekleraj yo san yo pa kraze bank la.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Kreye yon anbyans cho ak envite nan kay ou oswa biwo ak White Color Corn Light.
Konsènan nou:


