Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
1. 360-Limyè mayi ang degre yo bay bon jan kalite ekleraj, ba ou yon pi laj espas.
2. Limyè mayi ki gen gwo klète ede ou ekonomize depans enèji pandan y ap bay efè ekleraj pi klè.
3. 360-degre ang mayi lanp sèt branch lan sèvi ak gwo efikasite enèji repwann teknoloji pou asire ke itilizasyon alontèm p ap gen yon enpak negatif sou anviwònman an.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


