karakteristik:
1. Anpoul mayi a e27 gen anpil yon klète siperyè ki ka eklere nenpòt chanm avèk fasilite.
2. Pwodui sa a fèt ak bon kalite -materyèl ki asire yon lavi ki dire lontan-ak pèfòmans konsistan.
3. Anpoul mayi e27 a se zanmitay anviwònman an ak enèji -efikas, sa ki fè li yon gwo envestisman pou nenpòt moun ki enterese nan lavi dirab.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W / 30W / 50W / 60W / 80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:





Substra aliminyòm lan gen bon konduktiviti tèmik ak efektivman garanti lavi sèvis la.
Itilizasyon:

Yo versatile epi yo ka itilize nan prèske nenpòt sitiyasyon ki mande bon jan kalite ekleraj -.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

