karakteristik:
Lanp mayi ki ap dirije yo se yon solisyon ekleraj popilè ak inovatè ki ofri yon pakèt benefis ak avantaj. Lanp sa yo fèt pou sanble ak yon kob mayi epi yo fòme ak anpil ti anpoul ki ap dirije ki bay ekleraj klere ak efikas.
Youn nan karakteristik kle nan lanp mayi ki ap dirije se efikasite enèji yo. Limyè sa yo sèvi ak yon fraksyon nan enèji ke anpoul enkandesan tradisyonèl yo itilize, sa ki ka lakòz ekonomi pri enpòtan sou tan. Yo fèt tou pou dire pi lontan pase lòt kalite anpoul, ki vle di ke yo pral mande pou ranplase mwens souvan.
Yon lòt benefis nan lanp mayi ki ap dirije se adaptabilite yo. Limyè sa yo vini nan yon varyete gwosè epi yo ka itilize pou yon pakèt aplikasyon, ki gen ladan espas komèsyal ak rezidansyèl yo. Yo disponib tou nan yon seri de koulè ak nivo klète, ki fè li fasil jwenn solisyon an ekleraj pafè pou bezwen ou yo.
Lanp mayi ki ap dirije yo tou zanmitay anviwònman an. Yo pwodui anpil mwens chalè pase anpoul tradisyonèl yo, ki vle di ke yo ka ede diminye anprint kabòn ou epi minimize kantite enèji ki nesesè pou kenbe kay ou oswa biznis limen.
An jeneral, lanp mayi ki ap dirije yo se yon solisyon ekleraj serye, efikas ak fleksib ki ofri yon pakèt benefis. Si w ap chèche amelyore ekleraj lakay ou oswa amelyore ekleraj nan biwo w oswa espas komèsyal, lanp mayi ki ap dirije yo se yon chwa ekselan.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W/50W/60W/80W/100W/140W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140lm% 2fw |
| Endèks rann koulè (Ra) | >80Ra |
| Antre vòltaj (V) | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27, E40, B22,E39 |
| Dirije chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| To IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm, 90 * 270 |
Imaj detaye:





Lanp mayi ki ap dirije sa a fèt ak yon kokiy alyaj aliminyòm ki an sekirite, ki estab ak dirab nan pèfòmans ki pi wo a, ak tan operasyon kontinyèl li yo ki gen plis pase 30, 000 èdtan redwi anpil depans antretyen.
Itilizasyon:

Lanp mayi ki ap dirije yo patikilyèman itil nan zòn deyò tankou pakin, lari, ak twotwa, paske yo ka kenbe tèt ak kondisyon metewolojik difisil epi yo bay ekleraj ki dire lontan.
Konsènan nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
2. Ki materyèl yo itilize nan aparèy ekleraj ou a?
A: Nou itilize yon varyete materyèl nan aparèy ekleraj nou yo, ki gen ladan metal, vè, kristal, plastik, ak plis ankò.
A: Kapasite pwodiksyon nou an byen wo, epi nou ka akomode gwo lòd pandan w ap kenbe bon jan kalite ak livrezon alè.
