PwodwiSpesifikasyon:
| Sous limyè | smd2835 dirije |
| Ki ap dirije kantite | 102pcs |
| Socket lanp | E27 |
| konsomasyon pouvwa (w) | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Flux lumineux (lm) | 1850-1950lm |
| Dirije ang gade (degre) | 360 degre |
| Efikasite (lm/w) | 90-100lm/w |
| Emisyon koulè | cho blan / natirèl blan / fre blan |
| CCT(k) | 2700-6500K |
| Voltage (V) | AC85-265V |
| Tanperati travay | -25~+50degre |
| Viv lavi | >50000 èdtan |
Pwodwi Deskripsyon

Limyè mayi ki ap dirije sa a distenge pa efikasite enèji eksepsyonèl li yo. Pwodui sa a itilize konsiderableman mwens enèji konpare ak anpoul konvansyonèl enkandesan oswa fliyoresan, ki mennen nan diminye depans elektrisite ak yon anprint anviwònman minimize. Limyè mayi sa a gen yon lavi enpresyonan jiska 50,000 èdtan, bay yon solisyon ekleraj pri -efikas ki mande antretyen minim.


Itilizasyon

Sa rann li apwopriye pou yon seri aplikasyon, tankou depo, faktori, pakin, ekleraj lari, ak siyal deyò.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.

