Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
- Pandan lannwit lan, Night Corn Light pral eklere antoure ou epi kenbe ou an sekirite lè li ba ou yon sous ekleraj ki briyan ak efikas.
- Lefèt ke li se enèji-efikas fè li yon altènatif ki pi zanmitay anviwònman an nan solisyon ekleraj konvansyonèl yo, ki an vire ede ou ekonomize lajan sou bòdwo pouvwa chak mwa ou.
- Pwosesis enstalasyon fasil li pèmèt pou ranplasman san pwoblèm oswa ajou nan aparèy ekleraj ou ye kounye a, bay yon solisyon rapid ak efikas.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Efikasite lumineux | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Antre Voltage | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20, IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm, 90 * 230mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Atravè itilizasyon limyè mayi lannwit, ou ka apresye bèl anviwònman deyò ou nan mitan lannwit.
Konsènan nou:


