Dekri teren
Voye rechèch
karakteristik:
- Anpoul mayi ki ap dirije pou jaden an ofri ekleraj ki briyan ak efikas an tèm de konsomasyon enèji pou anviwònman deyò ou.
- Anpoul limyè sa a se yon chwa ekonomik pou ekleraj depi li gen yon lavi ki long epi li mande ti antretyen.
- Aparans atiran anpoul la se yon match pafè ak konsepsyon enteryè jaden ou epi li ede kreye yon atmosfè envite pou pati ki fèt deyò.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10W/30W |
| CCT | 3000k, 4000k |
| Efikasite lumineux | 140lm% 2fw |
| KRIYE | >80Ra |
| Antre Voltage | {{0}V AC, {100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 E40 B22 E39 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Demmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20% 2c IP40 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm, 90 * 205mm |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Konsènan nou:


FAQ:
1. Ki sa ki sou garanti a?
A: 2/3/5 ane garanti pou opsyon ou yo.
