karakteristik:
1. Anpoul andeyò mayi a bay ase limyè ki briyan epi ki dire lontan-pou anviwònman deyò ou yo, kidonk garanti atmosfè a an sekirite epi bèl.
2. Piske anpoul sa a fèt pou enèji-efikas, li ede diminye kantite lajan ou depanse pou bòdwo elektrik ou chak mwa pandan y ap toujou bay ase limyè pou zòn deyò ou a.
3. Akòz konsepsyon solid li yo, anpoul mayi deyò a reziste move tan ak lòt faktè yo jwenn deyò, sa ki garanti ke li pral bay yon opsyon ekleraj ki serye epi ki dire lontan-.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 10 W |
| CCT | 3000 k |
| Efikasite lumineux | 140 lm / w |
| CRI | >80 Ra |
| Antre Voltage | 85-265 V AC, 100-277 V AC, 12 V DC |
| Flicker gratis | Pa gen Flicker |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Garanti | 3 ane oswa 5 ane selon pri |
| Base lanp | E27 |
| Led chip | 2835 dirije chip, Epistar |
| Dimmable | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| IP | IP20 |
| Gwosè | 50 * 120mm, 70 * 186mm |
Imaj detaye:





Transfòme lakou ou a nan yon oasis envite ak klere natirèl cho anpoul mayi deyò.
Itilizasyon:

Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

