Dekri teren
Voye rechèch

- Karakteristik
1. Tib dirije enèji efikas ak pri efikas nou yo ka diminye itilizasyon enèji ekleraj ou pa otan ke 60% konpare ak tib fliyoresan tradisyonèl yo epi yo bay yon kalite siperyè nan limyè.
2. Tib dirije nou yo, ak TUV/CE/CB/ETL apwouve, vini nan okenn -ballast, dirèk-fil oswa ballast-desen pare, yo parfe san danje, fyab pou enstalasyon fasil san rewiring.
3. Segondè bon jan kalite HongLi dirije Chip, pi wo klète, mwens depresyasyon limyè, lavi ki long.
- Spesifikasyon
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | 220V AC oswa 110V AC, AC85-265V |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| Led chip | Epistar 2835 |
| Karakteristik | flicker gratis |
- Plis detay


- Aplikasyon

- Konpayi nou an


