Karakteristik pwodwi:
1. No Flicker, PF>0.95
2. 80-83Ra oswa 95-98Ra opsyonèl
3. Lumen efikasite: 120LM/W
4. Pa gen limyè avegle, mou ak konfòtab
5. meyè kalite PMMA diffuseur panèl
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Tan Ijans | 3h |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| CCT | 3 CCT reglabl |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 120lm% 2FW |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Aliminyòm + kouvèti PC |
| Ki enpèmeyab | IP44 |
| Kouvri ankadreman | Blan |
| Antre vòltaj (V) | 85-265V OSWA 12V DC, 24V DC |
Imaj detaye:




3 CCT Adjustable Emergency LED Panel Light se yon solisyon dènye kri pou bezwen sa a. Limyè sa a versatile bay twa tanperati koulè diferan (3000K, 4000K, ak 6000K) ki ka ajiste selon nenpòt anviwònman oswa sitiyasyon. Anplis de sa, li gen ladann yon backup batri ijans ki bay jiska 90 minit limyè san enteripsyon nan ka ta gen yon pann kouran.
Sovgad batri ijans lan se yon karakteristik ki gen anpil valè, paske li pèmèt limyè yo kontinye fonksyone menm nan evènman an nan yon pann kouran. Sa a ka espesyalman enpòtan nan sitiyasyon ijans, kote ekleraj serye ka kritik. 3 CCT reglabl ijans ki ap dirije limyè panèl la tou prezante yon konsepsyon atire ak dirab ki apwopriye pou itilize nan yon pakèt anviwònman. Limyè yo fasil pou enstale epi yo mande pou antretyen minimòm, sa ki fè yo yon solisyon pri-efikas ak pratik pou bezwen ekleraj.
Itilizasyon:


3 CCT Adjustable Emergency LED Panel Light se pafè pou itilize nan yon varyete de anviwònman, ki gen ladan bilding biwo, magazen an detay, ak lopital. Nan yon anviwònman biwo, tanperati koulè reglabl ka ede kreye yon anviwònman k ap travay konfòtab ki amelyore pwodiktivite. Nan magazen an detay, limyè yo ka itilize pou mete aksan sou sèten pwodwi oswa ekspozisyon, pandan y ap tou bay ekleraj ijans pou kliyan pandan pann kouran. Nan anviwònman lopital, limyè yo ka itilize pou bay ekleraj ijans nan ka ta gen yon echèk kouran, asire sekirite ak byennèt pasyan yo ak anplwaye yo.
