
Karakteristik pwodwi:
1. Yon sekou batri ak yon ijans 90- oswa 1.5-èdtan.
2. Luminozite pou chak watt: 120, 140, ak 160 lumèn.
3. Vibwasyon ak enpak rezistans.
4. Viv pwolonje (50,000 èdtan).
5. Yon 5-ane garanti.
PwodwiEspesifik
| Puissance | 9W / 18W |
| Gwosè | 2FT / 4FT |
| Voltage | 85-265V AC |
| Kalite sous limyè | dirije |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Dirije Sous | SMD 2835, Epistar |
| Flux lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Fonksyon | 0-10V dali gradyasyon, Capteur mouvman mikwo ond, backup batri ijans, Linkable |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Èske w se yon konpayi faktori oswa komès?
Nou se yon faktori, epi tou yon konpayi komès ki fè pati Benwei Group. Nou ka bay yon sèvis one-stop pou kliyan nou yo. Epi ou ka jwenn pi bon pri a ak pri konpetitif.
2. Èske ou gen nenpòt MOQ pou everest 4 segondè limyè dirije tib limyè ijans?
Pa gen MOQ obligatwa, lòd echantiyon akeyi.
3. Kouman mwen ka jwenn lis pri ou a?
Voye yon ankèt ba nou epi di nou ke ou bezwen lis pri nou an, ak reprezantan lavant nou an ap reponn ou pi vit posib.
4. Èske òf jijman an gratis?
Si valè a nan limyè yo se reyèlman ba, Lè sa a, koleksyon machandiz se opsyon a sèlman.
5. Ki garanti ou ofri?
depann de modèl ou chwazi yo, yon garanti 2 a 5-ane.
