
Karakteristik pwodwi:
1. Yon sous limyè enèji-efikas, gwo pouvwa ki ap dirije blan ak yon lavi sèvis long epi pa gen antretyen kontinyèl;
2. Yon ekipman pou pouvwa AC/DC.
3. 6.0 inite.
4. Dwat fòm atik.
PwodwiEspesifik
| Modèl | Rechargeable lanp fliyoresan |
| Puissance | 9W / 18W |
| Gwosè | 2 pye, 4 pye, 5 pye |
| Puissance | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Efikasite lumineux | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| CRI | >83 |
| Faktè pouvwa | >0.9 |
| Dirije Limyè Sous | Epistar SMD2835 |
| CCT | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Ki tèm peman an?
TT, Paypal, West Union, Peye sou entènèt, Visa, Alibaba Peye pita, Komès asirans. L/C.
2. Ki garanti a?
5 ane sèvis apre-lavant garanti gratis.
3. Konbyen tan se tès aje nou an?
Omwen 24 èdtan tès aje sou 100 pousan aparèy ekleraj konplè, 48 èdtan tès aje sou premye pakèt la nan lòd
