karakteristik:
1. Lanp Ijans lan se yon sous limyè serye ak dirab pandan tan kriz.
2. Li ofri lavi batri ki dire lontan-pou lapè lespri pandan pann kouran elektrik ak lòt evènman inatandi.
3. Li versatile ak serye, gwo pou kan, randone, oswa kòm yon sous backup nan limyè.
spesifikasyon:
| Pouvwa ak gwosè | 60cm 9W / 120cm 18W / 150cm 25W |
| Tan Ijans | 120 min |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 160 LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83Ra oswa 95-98Ra |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | AC 85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Garanti | 5 ane |
| PF | > 0.90 |
| Ki enpèmeyab | IP 44 |
| Led chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte ak klè |
| Ang gwo bout bwa | 120-180 degre |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Batri | 3.2V 1500mAh |
imaj detaye:




Baz lanp rezistan flanm dife, san danje pou itilize.
Itilizasyon:


Aplikab nan faktori ak atelye, tou de andedan kay la ak deyò.
Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

Anbalaj ak livrezon:

