
Karakteristik pwodwi:
1. Yon sekou batri ak yon ijans 90- oswa 1.5-èdtan.
2. Luminozite pou chak watt: 120, 140, ak 160 lumèn.
3. Vibwasyon ak enpak rezistans.
4. Viv pwolonje (50,000 èdtan).
5. Yon 5-ane garanti.
PwodwiEspesifik
| Modèl | Battery Backup T8 dirije Tib Ijans |
| Puissance | 9W / 18W |
| Gwosè | 02FT / 4FT |
| Voltage | 85-265V AC |
| Tanperati koulè | Lajounen Blan 5000k-6000k |
| Antre vòltaj | 85-265V AC Volts |
| Puissance | 9w/10w/12w/14w/18w/20w/22w/25w |
| Angle gwo bout bwa | 120-270 degre |
| Kalite materyèl | Aliminyòm plis PC |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Etikèt prive se yon opsyon; nou ka ede ak kreye pwòp mak ou.
2. Livrezon alè: echantiyon yo pran 2-4 jou ouvrab. machandiz esansyèl: depann sou kantite lòd ou a, 10-25 jou travay.
3. MOQ pou bwat Customized se 1000 moso.
4. Espesifikasyon detay pèsonalize ki baze sou kondisyon ou yo.
5. Ekselan sipò apre-lavant; nou pral ede kliyan yo ak nenpòt kesyon ki gen rapò ak pwodwi.
6. Tout machandiz yo konfòme CE/RoHS/EMC/ETL/TUV.
7. Asirans kalite sevè
Pandan tout pwosesis la, soti nan akizisyon de matyè premyè nan pwodwi a fini, nou toujou mete yon priyorite sou bon jan kalite a nan pwodwi yo. Nou menm tou nou fè chèk kalite omwen senk fwa pa jou.
