
Deskripsyon Product
1.Provides pi fò, pi klere ak pi long ekleraj ak mwens konsomasyon pouvwa.
2.Rechargeable dirije limyè travay yo gen yon tan k ap travay nan 3-4 èdtan apre chaje epi yo gen yon kapasite ki rive jiska 2200mAh.
3.Sèvi ak kab USB ki enkli pou chaje limyè travay la byen vit.
4.Rechargeable dirije limyè travay yo se kontra enfòmèl ant ak lejè, ak fòm espesyal men yo fè yo senp pou transpòte.
| Non pwodwi: | ijans dirije limyè inondasyon |
| Voltage: | 4.2V DC, 1A |
| Puissance: | 100W |
| Tanperati koulè: | 2800-6500K |
| Evalyasyon IP: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Sètifika: | CE ROHS |
| Ane garanti: | 5 |
Plis detay



Limyè travay ki ap dirije a mache ak pil rechargeable (4200mAh), sa ki fè chaje rapid ak senp epi elimine bezwen pou chanje pil souvan.
Limyè pòtab la gen 4 mòd ekleraj: 2000 lumèn (30W), 5000 lumèn (50W), 8000 lumèn (100W) klète ak mòd ijans ble ak wouj, satisfè bezwen diferan ou yo.
Vini ak evalyasyon IP65 ki enpèmeyab sa vle di li ka pwoteje kont pwojeksyon dlo nan tout ang, apwopriye pou anviwònman andedan kay la oswa deyò, tankou yon jou lapli.
Aplikasyon

FAQ
1.Si lanp lan pa te itilize pou yon ti tan, èske pil ityòm ion yo toujou bezwen retire?
Repons: Mwen pa t retire pil yo, epi yo te kite yo pa itilize epi yo pa chaje pou yon kantite mwa. Pou apeprè inèdtan, yo te opere apre vire sou.
2.Ki gwosè batri ou te achte? Mwen ta vle tou yon plato batri men pa t 'kapab dekouvri nenpòt ki plis pil pou vann.
Repons: Limyè travay sa a sèvi ak yon batri rechargeable 18650 kòm sous pouvwa li.
